MISJA FIRMY


Misją naszej firmy jest świadczenie usług najwyższej jakości z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych, poprzez stosowanie metod zapewniających jakość wykonywanych prac, zachowywanie zasad bezpieczeństwa i korzystanie z osiągnięć współczesnej technologii.
Pragniemy wspierać naszych klientów w skutecznym porozumiewaniu się z ich partnerami biznesowymi, świadcząc usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie.

W tym celu praktykujemy trzy główne zasady:

1. PROFESJONALIZM – rzetelna obsługa klienta, terminowość, fachowa korekta tekstów, a także współpraca z najlepszymi specjalistami w różnych dziedzinach sprawiają, że nasi klienci mogą liczyć na satysfakcjonującą współpracę.

2. BEZPIECZEŃSTWO – w trosce o naszych klientów prowadzimy politykę poufności wszystkich dokumentów. Stale dbamy o podnoszenie standardów bezpieczeństwa tak, aby nasi klienci mogli powierzać nam swoje sprawy.

3. CIĄGŁY ROZWÓJ – mając na uwadze dobro naszych klientów pragniemy stale się rozwijać, jesteśmy otwarci i elastyczni na ich propozycje i sugestie, stawiamy na innowacyjność i nowe technologie. Nasi tłumacze doskonalą swoje umiejętności i kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.
KONTAKT

Penthouse „PATRIA”
ul. Leona Kruczkowskiego
6B lok. 27

Tel.: (022) 629 33 88
Fax:  (022) 891 04 00


E-mail: ctp@ctp.com.pl