Tłumacze

Wszyscy współpracujący z firmą tłumacze są członkami PT TEPIS lub STP. W celu utrzymania i doskonalenia jakości tłumaczeń, tłumacze biorą udział w corocznych warsztatach przekładu prawniczego i ekonomicznego organizowanych przez Radę Naczelną PT TEPIS oraz w warsztatach organizowanych przez Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych. Stałych konsultacji udzielają firmie współpracujący z nami prawnicy i specjaliści z różnych dziedzin. Nasi tłumacze są absolwentami filologii językowych, instytutu lingwistyki stosowanej oraz zagranicznych uczelni. Mamy w swoich szeregach tłumaczy będących członkami zagranicznych stowarzyszeń tłumaczy i organizacji zrzeszających tłumaczy. Tłumaczenia wysoce specjalistyczne wykonywane są przez tłumaczy-specjalistów pracujących zawodowo w tych dziedzinach.

Weryfikatorzy

Wszystkie tłumaczenia są dodatkowo weryfikowane w naszym Dziale Korekty pod względem jakości tłumaczenia, poprawności terminologicznej i językowej.
Nasi korektorzy korzystają ze specjalnie tworzonych i na bieżąco aktualizowanych baz terminologii specjalistycznej.

Specjaliści Obsługi Klienta

Nasz Dział Obsługi Klienta, odpowiedzialny za kontakt z klientami, zawsze jest gotowy na udzielenie kompetentnych i rzetelnych informacji oraz kompleksowej obsługi zleceń. Możecie Państwo liczyć na miłą i profesjonalną obsługę.

Elastyczność i dyspozycyjność

Nasi tłumacze są wszędzie tam gdzie zażyczy sobie klient. Przemieszczamy się do innych miast i krajów. Współpracujemy z biurami tłumaczeń i tłumaczami w innych miastach Polski. Pozwala to na szybką reakcję w przypadku pilnych zleceń. Nasi tłumacze pracują również w święta i wolne dni.

KONTAKT

Penthouse „PATRIA”
ul. Leona Kruczkowskiego
6B lok. 27

Tel.: (022) 629 33 88
Fax:  (022) 891 04 00


E-mail: ctp@ctp.com.pl